Export sales asszisztens

Az Anteus Fejlesztő, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. 20 éve beléptető rendszerek fejlesztésével és forgalmazásával (szoftver és hardver) foglalkozik. Összetartó, jó hangulatú 30 fős csapatunkba keresünk románul beszélő, export sales asszisztens  munkatársat.

Az új csapattaggal a következő években cégünk romániai fejlődését szeretnénk erősíteni és az értékesítői csapatot támogatni. A fő feladata a külföldön angolul tárgyaló export értékesítéssel foglalkozó csapat támogatása a román nyelvtudás kamatoztatásával. Az Anteusnál a munkavégzés nyelve magyar.

Feladatok:

  • Első kapcsolatfelvétel azokkal az ügyfelekkel, akikkel angolul nem volt fogadókészség.
  • Román nyelven bejövő ajánlatkérések fordítása magyarra.
  • Romániába kimenő kommunikáció egy részének fordítása románra.
  • Adatlapok fordítása románra.
  • Találkozók szervezése.
  • Tolmácsolás találkozókon.

Elvárások:

  • Román nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban.
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatban való gondolkozásra.
  • Legalább 1 éves munkatapasztalat.

Előnyök:

  • Romániai üzleti ismeretek és kapcsolatrendszer.
  • Folyamat szemlélet.
  • Angol nyelvtudás.
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat.
  • B kategóriás vezetői engedély.

Amit biztosítunk:

  • Versenyképes javadalmazás, a teljesítmény elismerése.
  • Fejlődési lehetőség.
  • 20 éves, stabil hátterű, folyamatosan fejlődő hazai vállalkozás biztos háttere.
  • Kulturált munkakörülmények, korrekt vezetői hozzáállás.
  • Családias környezet, hosszú távú kapcsolat.

Amennyiben úgy érzi, hogy az elvárásoknak maradéktalanul megfelel, a felsorolt feladatokat szívesen végezné és a meghirdetett export sales asszisztens pozícióra Ön a legmegfelelőbb, kérjük fényképes önéletrajzát és fizetési igényét küldje el hozzánk a következő email címre: allas@anteus.hu