Junior műszaki értékesítő

Keressük lelkes, lendületes, tanulni vágyó munkatársunkat csapatunkban!

Az Anteus a beléptető rendszerek meghatározó piaci szereplője. Átfogó szolgáltatást nyújtunk a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Több évtizede beléptető rendszerek fejlesztésével (szoftver és hardver) foglalkozunk. Dinamikus, mégis emberközeli légkörben dolgozunk, csapatunkat összekovácsolják közös értékeink: az integritás, a kreativitás, a kitartás és a csapatszellem. Junior műszaki értékesítőt keresünk, kihívásokkal teli munkakörbe.

Mivel foglalkozol majd:

  • Értékesítési vezető napi munkájának a támogatása
  • Beérkező ajánlatkérések kezelése
  • Panaszkezelés
  • Szerződésekkel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Bejárás, tárgyalás, ügyféltalálkozó
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Számítások készítése
  • Szerviz, kellékanyag jellegű ajánlat készítés
  • Műszaki egyeztetések

Mit várunk Tőled:

  • Műszaki affinitás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozott, rugalmas és eredményorientált személyiség
  • Önálló, pontos munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • Teherbírás, időnként monotonitás tűrés
  • Felsőfokú végzettség (lehet folyamatban)

Előnyt jelent:

  • Műszaki területen szerzett végzettség
  • Felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk Neked:

  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Szakmai képzések
  • Modern munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör, összetartó csapat
  • Ha elfáradsz, feltöltődhetsz csocsózás, pingpongozás, vagy darts közben a játék szobában

Munkavégzés helye:

1163 Budapest, Veres Péter út 48.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát és fizetési igényét küldje el hozzánk a következő email címre: allas@anteus.hu

(Fontos információ adatkezelésről: Az álláshirdetésinkre való jelentkezés önkéntes, elküldése aktív közreműködést és az adatkezeléshez való kifejezett hozzájárulását is jelzi. Kérjük, csak akkor küldjön üzenetet, ha elfogadja a honlapon közzétett adatvédelmi tájékoztatót!)