Projektvezető

Az Anteus Fejlesztő, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. 20 éve beléptető rendszerek fejlesztésével és forgalmazásával (szoftver és hardver) foglalkozik. Összetartó, jó hangulatú, 30 fős csapatunkba keresünk projektvezető munkatársat.

Feladatok:

  • Megrendelések kivitelezésének megszervezése, irányítása, ellenőrzése és dokumentálása.
  • Határidők és költségek kézben tartása, betartása és betartatása (minden és mindenki időben a helyén legyen).
  • A rendszerek határidőben, az előírásoknak, szabványoknak és funkciójuknak megfelelően, a költségkeret betartásával kerüljenek telepítésre, a felhasználó elégedettségére.
  • A telepített rendszer műszaki dokumentálása, amely alapján a terméktámogatási részleg el tudja látni az üzemeltetési feladatokat.
  • Naplók vezetése (írásosan dokumentál e-mail és/vagy építési/eNapló).
  • Az engedélyeztetési eljárások menedzselése, dokumentációk elkészítése (pl. műhely tervek, megvalósulási dokumentáció, CE, ÉMI, adatlapok, telepítési és karbantartási utasítások).
  • After sales tevékenység segítése.
  • A projektvezető által elvégzett jógyakorlat dokumentálása folyamat szinten. Javaslattétel, hogy hogyan lesz fenntartható és egyre jobb a folyamat és a csapat.

Elvárások:

  • Projektvezetői tapasztalat.
  • Munkatapasztalat gyengeáramú vagy biztonságtechnikai rendszerek területén.
  • Önálló, agilis, dinamikus egyéniség.
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban.

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás.
  • Felelős műszaki vezető képesítés vagy megfelelő előképzettség (amely a tanfolyam és vizsga letételének a feltétele).

Amit biztosítunk:

  • Versenyképes javadalmazás, a teljesítmény elismerése.
  • Fejlődési lehetőség.
  • Fiatalos, jó hangulatú munkakörnyezet.
  • 20 éves, stabil hátterű, folyamatosan fejlődő hazai vállalkozás biztos háttere.
  • Kulturált munkakörülmények, korrekt vezetői hozzáállás.
  • Családias környezet, hosszú távú kapcsolat.

Amennyiben úgy érzi, hogy az elvárásoknak maradéktalanul megfelel, a felsorolt feladatokat szívesen végezné és a meghirdetett projektvezető pozícióra Ön a legmegfelelőbb, kérjük fényképes önéletrajzát és fizetési igényét, a betölteni kívánt pozíció megjelölésével küldje el hozzánk a következő email címre: allas@anteus.hu

(Fontos információ adatkezelésről: Az álláshirdetésinkre való jelentkezés önkéntes, elküldése aktív közreműködést és az adatkezeléshez való kifejezett hozzájárulását is jelzi. Kérjük, csak akkor küldjön üzenetet, ha elfogadja a honlapon közzétett adatvédelmi tájékoztatót!)